14 Mart 2014 Cuma

NYC Fine Red Wine Bordo Oje

Kış aylarının son günlerini yaşıyorken, tam da bu mevsime yakışan bordo renkli bir oje bugün bloga konuk oluyor; NYC Expert Last serisinden 'Fine Red Wine'.
.
NYC Fine Red Wine Oje
.
NYC markasından elimde çok fazla oje yok aslında, ancak bu markaya ait Turbo Dry Coat'u çok severek kullanıyorum ve uygun fiyatlı bir oje kurutucu arayanlara tavsiye ederim (NYC Top Coat yorumları için tıklayın.) Konumuza dönecek olursak Fine Red Wine tam da adına yakışır bir şarap rengi, bu tür koyu ojeleri özellikle kış aylarında çok seviyorum.
.
NYC Fine Red Wine
.
Ojenin kıvamı bana çok yoğun gelmedi, 2 katta opaklaşmasına rağmen ben yine de 3 kat uyguladım, üzerine top coat sürmedim ve buna rağmen çok geç kurumadı. Bu oje 10 güne kadar tırnaklarda dayanıklı olmayı vaat ediyor, ne yazık ki benim tırnaklarım 2 günden fazla oje kabul etmiyor, şimdiye kadar denediğim her marka en geç 2. günde soyulmaya başladı ve bu oje de istisna olmadı. 

NYC markasına ait ojelerin fırçaları aşağıdaki gibi, biraz geniş ancak yine de kullanımı kolay, özellikle tırnak etlerime bulaştırmadan rahatça sürebildim. 
.
NYC Fine Red Wine
.
Nerede Satılır? Fiyatı Nedir? NYC markasının ürünlerine Watsons mağazalarından ulaşabilirsiniz. Ojelerin fiyatı yanlış hatırlamıyorsam 4-5 TL civarında.

*Basın ürünüdür. Watsons Türkiye'ye teşekkürler!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yazdığınız için teşekkürler! Lütfen yorumlarınıza link eklemeyin, link eklenmiş yorumlar onaylanmayacaktır.