18 Nisan 2014 Cuma

Alix Avien Diamond Koleksiyonu Rujlar

Alix Avien'in yeni çıkardığı Diamond koleksiyonuna ait iki ruj bugün bloga konuk oluyor; Alix Avien Diamond No 9 ve Diamond Matte No 4.
.
Alix Avien Diamond Koleksiyonu
.
Alix Avien Diamond koleksiyonunda; Mat ve klasik yapıda 2 ayrı ruj çeşidi, lipgloss, maskara ve oje yer alıyor. Klasik yapıdaki 'Diamond' rujların 10, mat olan 'Diamond Matte' rujların ise 6 renk seçeneği bulunuyor.

Biz bugün aşağıdaki iki ruju inceliyor olacağız;
.
Alix Avien Diamond Koleksiyonu Rujlar
.
Alix Avien Diamond Ruj No 9: Fotoğraflardan da görebileceğiniz gibi oldukça doğal ve güzel bir renk. Bu tür, dudak rengimden 2-3 ton koyu rujlar, en sevdiğim ve kendime en yakıştırdığım renkler. Rujun rengini, içinde hafif bir bej ton barındıran gül kurusu olarak tanımlayabilirim.
.
Alix Avien Diamond Koleksiyonu Diamond Ruj No 9

Renginin yanı sıra, rujun yapısını da çok sevdim; çok yumuşak bir sürümü var ve sürdüğünüz anda sanki bir dudak nemlendiricisi sürmüşsünüz gibi gibi dudaklarınızı nemlendiriyor. Opaklığı bu tür ıslak ve parlak yapıda bir ruj için gayet makul seviyede, kalıcılığı ise ortalama (gün içinde tazelemeye hazır olun!) 
.
Alix Avien Diamond Koleksiyonu Diamond Ruj No 9
.
Alix Avien Diamond Matte Ruj No 4: Oldukça güzel ve iddialı bir kırmızı-bordo renge sahip olan bu ruj, mat seriden olduğu için yukarıda bahsettiğim ruj kadar parlak ve ıslak bir bitişe sahip değil, ancak yine de mat bir ruj için hafif parlak bir bitişi olduğunu eklemeliyim.
.
Alix Avien Diamond Koleksiyonu Diamond Matte Ruj No 4

Oldukça kolay bir sürümü var ve altına nemlendirici uygulamama rağmen dudaklarımı fazla kurutmadı. Altına dudak kalemi sürerek bu tür kırmızı-bordo renklerin kalıcılığını arttırabilirsiniz.
..
Alix Avien Diamond Koleksiyonu Diamond Matte Ruj No 4
.
Rujların yan yana görünümü şu şekilde, aşağıdaki fotoğrafta ikisi de aynı bitişe sahip gibi görünüyor, ancak aslında yukarıda da bahsettiğim gibi no 9 biraz daha parlak bir ruj. Son olarak koku hassasiyeti olanlar için rujların meyvemsi bir kokusu olduğunu da eklemeliyim.

.
Alix Avien Diamond Koleksiyonu Rujlar

Alix Avien Diamond rujların fiyatı yaklaşık 12-14 TL. Alix Avien Diamond koleksiyonuna ait diğer ürünlerin yazıları da çok yakında gelecek.

Siz nasıl buldunuz bu renkleri? Bu koleksiyondan birşeyler almayı düşünüyor musunuz?

*Basın ürünüdür. Alix Avien'e teşekkürler!

9 yorum:

 1. Çok hoşmuş ikiside.. Bana da beklerim, sevgiler..

  YanıtlaSil
 2. no:9 çok tatlı duruyor. benim olmalıı!!

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. No 9'u alırsan emin ol pişman olmazsın, çok güzel bir renk!

   Sil
 3. no 9 olan çok güzelmiş güle güle kullanın :)

  YanıtlaSil
 4. No 9 çok güzelmiş canım, sana da çok yakışmış :)

  YanıtlaSil
 5. 9 numaralı rujun rengi ve dudakta duruşu çok güzel.Güle güle kullan :)

  YanıtlaSil

Yorum yazdığınız için teşekkürler! Lütfen yorumlarınıza link eklemeyin, link eklenmiş yorumlar onaylanmayacaktır.