11 Nisan 2014 Cuma

Caudalie Antioksidan Etkili Polyphenol C15 Serisi Lansmanı

Geçtiğimiz hafta Karaköy Ferah Feza'da, Caudalie'in yeni çıkan serisi Polyphenol 15'i tanıttığı lansmana davetliydim. Bugün hem lansmandan kareler paylaşmak, hem de özellikle kırışıkları ile başı dertte olanların ilgisini çekecek bir seri olan Polyphenol C15 hakkında bilgiler vermek istiyorum. 
.
 Caudalie Polyphenol C15 Serisi Lansmanı
.
Özellikle 30'lu yaşlara gelmiş olanlara önerilen, oksidasyon ve kırışıklıklara karşı savaş açan Caudalie 'Polyphenol C15 serisi' hem yüzeyden, hem de derinden cilde gençliğini geri kazandırmayı vaat ediyor. Neden özellikle 30 yaş ve sonrası diye soracak olursanız, bu yaştan itibaren maalesef cildimizin kendini yenileme hızı düşüyor ve ışıltısını kaybeden cilt yavaş yavaş oksidasyona başlıyor.
.
 Caudalie Polyphenol C15 Serisi
.
Güneş ışınları, sigara, hava kirliliği, stres gibi faktörler tarafından da tetiklenen oksidasyon, her 5 kırışıklıktan 4'ünün sebebiymiş! Caudalie Polyphenol C15 serisi ise cildimize gerekli olan günlük dozdaki antioksidanı vererek bu yaşlanmalara karşı koruma sağlıyor. İçeriğinde bulunan üzüm çekirdeği polifenolleri dünyanın en etkili antioksidanı kabul ediliyormuş.

Caudalie Polyphenol C15 serisi toplam 3 üründen oluşuyor; Serum, nemlendirici krem ve göz - dudak kremi.
.
 Caudalie Polyphenol C15 Serisi
.
 Serideki ürünleri özellikleri ile kısa kısa tanıyalım;
.
 Caudalie Polyphenol C15 Serisi - Kırışıklık Karşıtı Koruyucu Serum

Kırışıklık Karşıtı Koruyucu Serum: Serideki en yüksek konsantrasyonda aktif içeriklere bu ürün sahipmiş. İçeriğinde üzüm çekirdeği polifenolleri ve C Vitaminin yanı sıra nemlendirme özelliği yüksek olan hyalüronik asit ve zeytin skualenleri de bulunuyor.

Damlalıklı ambalajı ile hijyenik uygulama imkanı sunuyor. Beyaz renge sahip ve jel gibi bir kıvamdan ziyade kremsi bir yapısı var. İlk izlenimim; Kolay emilen ve güzel kokulu bir serum olduğu yönünde.  Elbette uzun vadede etkilerinden bahsedebilmek için düzenli kullanmak gerekiyor. (Fiyat: 30 ML 125 TL)
.
 Caudalie Polyphenol C15 Serisi - Kırışıklık Karşıtı Koruyucu Krem

Kırışıklık Karşıtı Koruyucu Krem SPF 20: İçeriğinde üzüm polifenolleri ve C vitaminin yanı sıra güneşin zararlı ışınlarından korumak için 20 SPF'ye sahip.

Tıpkı serum da olduğu gibi bunda da hijyenik uygulama ön planda tutulmuş ve ürün tüp şeklinde bir ambalaj ile satışa sunulmuş. Bu krem ile ilgili ilk izlenimlerim ise yağ içermeyen çok hafif -losyon tarzında bir yapıya sahip olduğu ve cilt tarafından hızlı emildiği! Kokusunda bulunan tatlı narenciye ve nane yaprağı ise tende hafif ve hoş bir etki bırakıyor. (Fiyat: 40 ML 115 TL)
.
 Caudalie Polyphenol C15 Serisi - Kırışıklık Karşıtı Göz ve Dudak Kremi

Kırışıklık Karşıtı Göz ve Dudak Bakım Kremi: Formülünde üzüm polifenolleri ve C vitaminine ek olarak eğrelti otu ekstresi, kolajen sentezini arttıran Matrixyl 3000, at kestanesi ekstresi ve meyankökü bulunuyor. Bu krem göz çevresini yatıştırmayı, mor halkaların görünümünü azaltmayı ve kullandıkça göz çevresindeki deriyi onarmayı vaat ediyor.

Tıpkı nemlendirici krem gibi bu da tüp ambalaja sahip ve hızlı emilen bir ürün. (Fiyat: 15 ML 95 TL)
.
 Caudalie Polyphenol C15 Serisi 

Oldukça keyifli geçen lansmandan sonra güzel bir manzara eşliğinde kahvaltımızı da yaptık! Lansmanda daha önceden tanıştığım blogger arkadaşlarımla birlikte olmak da oldukça keyifliydi, hepsine sevgiler gönderiyorum!
.
 Caudalie Polyphenol C15 Serisi Lansmanı

Güzel davetleri için Caudalie Türkiye'ye, marka müdürü Elif Hanım'a ve SCC İletişim'e çok teşekkürler!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yazdığınız için teşekkürler! Lütfen yorumlarınıza link eklemeyin, link eklenmiş yorumlar onaylanmayacaktır.