22 Nisan 2014 Salı

Deborah T Bölgesini Matlaştıran Makyaj Bazı

Daha önce size yeşil renkli, ciltteki kızarıkları hedef alan Deborah Color Correcting Makyaj bazını tanıtmıştım, bugün ise yine aynı seriden Face Perfect Primer (T Bölgesini Matlaştıran) Makyaj Bazı bloga konuk oluyor.
.
 Deborah Face Perfect T Bölgesini Matlaştıran Makyaj Bazı
.
Deborah Face Perfect Primer Makyaj Bazı, özellikle T bölgesi için formüle edilmiş olup, bu bölgedeki parlamayı önleyerek, cildin eşit tonda ve pürüzsüz durmasını sağlamayı vaat ediyor.
.
 Deborah Face Perfect T Bölgesini Matlaştıran Makyaj Bazı
.
Beyaz renkli bu baz, yoğun sayılabilecek jel kıvama sahip. Ben genelde parmaklarımı kullanarak,  T bölgeme (özellikle alnıma) uyguluyorum, kaygan ve hafif ıslak yapısı ile cilt üzerinde dağıtılması oldukça kolay. Uygular uygulamaz cilde hafif aydınlıkpürüzsüzkadifemsi bir görünüm ve yumuşaklık kazandırıyor. Üzerine fondöten sürüldüğü zaman ise o aydınlık görünüm gidiyor ve daha mat bir hal alıyor.
.
 Deborah Face Perfect T Bölgesini Matlaştıran Makyaj Bazı
.
Bu makyaj bazını özellikle gün içinde parlama yapan BB krem ve fondötenlerimle denedim. Ten ürünlerinin kalıcılığını arttırma konusunda başarılı buldum, ancak tabii bu aylarda zaten makyajım çok fazla akmıyor, sanıyorum gerçek performansını yazın göreceğim. 

Parlama sorununun ise bir süreliğine önüne geçtiğini söyleyebilirim, ancak benim alın bölgem oldukça yağlı olduğu için, bu bölge üzerinde çok uzun bir süre etki etmedi (gün sonuna doğru pudra kullanma ihtiyacı hissettim.) Yine de baz kullanmadan önceki haline kıyaslarsam, cildimdeki parlama fark edilir bir şekilde azaldı diyebilirim, ayrıca gözeneklerin görünümünü de azaltıyor.
.
 Deborah Face Perfect T Bölgesini Matlaştıran Makyaj Bazı
.
Çiçeksi bir kokuya sahip, bu koku uygulama sırasında hissediliyor ancak daha sonra yok oluyor. İçindekileri merak edenler için (maalesef paraben içeriyor):
.
 Deborah Face Perfect T Bölgesini Matlaştıran Makyaj Bazı
.
Deborah ürünlerine Watsons mağazalarından ulaşabilirsiniz, bu makyaj bazının fiyatı 30 TL civarında. Deborah Color Correcting Face Primer (yeşil renkli - ciltteki kızarıkları hedef alan) makyaj bazı hakkında görüşlerimi okumak için tıklayın.

Bu ürünü deneyen var mı? Sizin kullanıp memnun kaldığınız makyaj bazları hangileri?*Basın ürünüdür, yorumlarım objektiftir. Deborah Milano'ya ve SCC İletişime teşekkürler!Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yazdığınız için teşekkürler! Lütfen yorumlarınıza link eklemeyin, link eklenmiş yorumlar onaylanmayacaktır.