27 Mayıs 2014 Salı

Max Factor Excess Intensity Eyeliner Yorumlarım

Yaz aylarında rengarenk eyelinerlar kullanarak makyajıma renk katmayı seviyorum, bugün severek kullandığım mavi ve gümüş renkli 2 eyelinera blogda yer vermek istedim; Max Factor Excess Intensity Eyeliner 05 ve 02. (Daha önce blogda yorumlarımı paylaştığım Max Factor Excess Volume Maskara yazısı için tıklayın.)
.
Max Factor Excess Intensity Eyeliner 
.
Max Factor Excess Intensity Eyeliner asansörlü, yani alttan çevirerek açılan bir mekanizmaya sahip. Eyeliner'ın ucunda ince plastik bir tüp var ve eyeliner buradan çıkıyor, ancak kullanırken kalemi gereğinden fazla çevirmeyin, çünkü bir kere çıktı mı geri girmiyor ve ucu kırılabiliyor! 
.
Max Factor Excess Intensity Eyeliner 
.
Max Factor Excess Intensity Eyeliner -02

Max Factor Excess Intensity Eyeliner'ın toplam 6 rengi bulunuyor (siyah, kahverengi, altın-bronz, turkuaz, gümüş ve fıstık yeşili)
.
Benim elimdeki renkler: 
02 Numara (Excessive Aqua): Metalik turkuaz
05 Numara (Excessive Silver): Açık, metalik gümüş 
.
Her ikisi de güzel renk veriyor ve oldukça yumuşak bir yapıları var. Uygularken yukarıda da belirttiğim gibi, mümkün olduğunca az çeviriyorum ki ucu kırılmasın.
.
Max Factor Excess Intensity Eyeliner 

Ben genelde bu tür metalik renkli eyeliner'ları alt kirpik diplerime uygulamayı tercih ediyorum ve her ikisi de tek seferde renk veriyor, ancak daha da yoğun bir görünüm isterseniz üzerinden 2 kat geçebilirsiniz. 
.
Max Factor Excess Intensity Eyeliner 

Bu eyeliner'ın suya dayanıklı olma ve 12 saate kadar akmadan dayanma özellikleri var. Gerçekten elime sürdüğümde bir kaç dakika sonra sabitlendi, su ile çıkarmaya çalıştım ve renk hiçbir şekilde silinmedi (ancak uyarmalıyım su ile temas edince, içindeki ince ışıltılar biraz siliniyor!)

Her ne kadar 12 saatlik bir süre zarfında deneme şansım olmasa da, kalıcılık konusunda başarılı buldum, sadece çok uzun süre kullanınca gün sonuna doğru hafif bir akma olabiliyor. Ben de kalıcılığını arttırmak adına, eyelinerı alt kirpik diplerime sürdükten sonra, kapatıcımı eyelınerın hemen altına uyguluyorum, böylece eyeliner biraz daha sabitlenmiş oluyor!

Max Factor Excess Intensity Eyeliner 

Fiyatı ne kadar? Nerede Satılıyor? Max Factor Excess Intensity Eyeliner'ların fiyatı yaklaşık 30-32 TL civarında. Watsons mağazalarından alabilirsiniz.
.

*Basın ürünüdür.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yazdığınız için teşekkürler! Lütfen yorumlarınıza link eklemeyin, link eklenmiş yorumlar onaylanmayacaktır.