1 Mayıs 2014 Perşembe

Orly Tırnak Eti Bakım Yağı (Cuticle Complex)

Orly markasına ait ojeleri çok severek kullandığım için tırnak bakım ürünlerine de bir şans vermek istedim, bugün konuğumuz tırnak etleri ile başa çıkma konusunda yardımcınız olacak Orly Cuticle Complex.
.
Orly Cuticle Complex Tırnak Eti Bakım Yağı
.
Orly Cuticle Complex, içeriğindeki beta-caroten ve yedi botanik özü ile antioksidan bir etki sağlayarak, tırnak etlerini yumuşatmayı ve tırnak yatağını besleyerek, tırnağın sağlıklı büyümesini sağlamayı vaat ediyor. Tırnak etlerine damlatıp, ardından masaj yaparak yedirilmesi ve her gün uygulanması gerekiyor.
.
Orly Cuticle Complex Tırnak Eti Bakım Yağı
.
Ürün damlalıklı bir ambalaja sahip ve kolay bir uygulama imkanı sunuyor. Ancak dikkat edilmesi gereken bir nokta var; ürün israfı olmaması adına damlalığa yavaş yavaş basarak tırnak etlerine azar azar uygulamak gerekiyor. Yapısı yağlı ve masaj yaparak rahatça tırnaklara ve tırnak etlerine yedirmek mümkün oluyor. Sürdükten kısa bir süre sonra iyice emiliyor. Tırnak etlerini öyle yumuşacık yapmıyor ancak yine de çubuk yardımı ile itmek mümkün oluyor ve her ne kadar çok yumuşatmasa da ilginç bir şekilde tırnak etlerini temizliyor ve daha iyi görünmelerini sağlıyor. 

Ben çok düzenli kullanamadım, ne yazık ki zamansızlıktan ihmal ediyorum bazen tırnak bakımımı, ancak buna rağmen tırnaklarıma iyi geldiğini ve sertleştirerek, daha sağlıklı uzamalarını sağladığını gözlemledim.

Son olarak belli - belirsiz bir kokusu var, bana biraz hindistan cevizini çağrıştırıyor.
.
Orly Tırnak Bakım Ürünleri

Orly Ürünleri Nerede Satılıyor? Orly Cuticle Complex'de tıpkı Orly ojeler gibi, eczanelerde ve çeşitli online sitelerde satılıyor.Fiyatı 35-40 TL civarında değişkenlik gösteriyor. Açıkçası daha uygun fiyata da benzer etkileri gösteren ürünler bulmak mümkün bu nedenle kesinlikle alınması gereken bir ürün diyemem, ama alınması halinde severek kullanabilirsiniz.

2 yorum:

  1. Bu tarz ürünleri seviyorum canım ama hep daha uygun fiyatlı ürünlere yöneliyorum. Yine de bir ara deneyebilirim. Güle güle kullan :)

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Teşekkürler canım :* Uygun fiyata da benzer bir etkiyi yakalamak mümkün zaten :*

      Sil

Yorum yazdığınız için teşekkürler! Lütfen yorumlarınıza link eklemeyin, link eklenmiş yorumlar onaylanmayacaktır.