23 Mayıs 2014 Cuma

Pastel Mint Yeşili Oje - Rimmel London Breakfast in Bed

Bugün Rimmel London Rita Ora koleksiyonundan aldığım 'Breakfast in Bed' isimli oje bloga konuk oluyor. 

Rimmel Rita Ora Koleksiyonu -  Breakfast in Bed 

Rimmel London Rita Ora koleksiyonu ilk çıktığında, ojelerin renklerine yabancı makyaj bloglarından bakmıştım ve en çok dikkatimi çeken renk 'Pillow Talk' isimli oje olmuştu, ancak ne yazık ki onu bulamadım (sanıyorum Türkiye'ye gelmeyen renklerden biri.) Ben de ondan sonraki favorim olan Breakfast in Bed'i aldım. Eminim, benim gibi, gördüğü her mint yeşili ojeyi alma isteği ile dolanlar bu rengi kaçırmamışlardır!

Rimmel Rita Ora Koleksiyonu -  Breakfast in Bed 

'Breakfast in Bed' kremsi yapıda bir oje. İnce beyaz ışıltılar içeriyor, rengini maviye dönük pastel mint yeşili olarak tanımlayabilirim. Gerçekten çok hoş ve kendini belli eden bir rengi var, sürdüğüm zaman çok iltifat alıyorum. 

Rimmel Rita Ora Koleksiyonu -  Breakfast in Bed 

Rimmel London ojeleri kalın ve yassı fırçaya sahipler. Tırnaklarınız dar olmadığı sürece, bu fırçalarla uygulama yapmak kolay. Ojenin yapısı kremsi ve kalın, dolayısıyla uygularken fırça izlerini belli ediyor. Opaklaşması için en az 2 kat uygulamak gerekiyor ancak 2 katta fırça izleri belli olduğu için bazen 3. katı da sürüyorum. 

Bu oje serisi  '60 Seconds' olarak adlandırılmış, yani ojelerin 60 saniyede kuruması gerekiyor. Açıkçası  ben bu ojenin kalın yapısından dolayı 1 dakikada kuruyabileceğine pek inanmıyorum ve kuruması için en az 2-3 dakika veriyorum. 

Rimmel Rita Ora Koleksiyonu -  Breakfast in Bed 

Rimmel London Rita Ora koleksiyonu genel anlamda hoşuma giden bir koleksiyon oldu, keşke renklerin hepsi Türkiye'ye gelseydi! 

Rimmel ürünlerine Watsons mağazalarından ulaşabilirsiniz, yanlış hatırlamıyorsam bu ojenin fiyatı 5 TL civarındaydı. Siz nasıl buldunuz bu rengi? Koleksiyondan aldığınız birşeyler oldu mu?


7 yorum:

 1. Ben bazi ojelerde katlar arasi yarim saat birakiyorum ama yine de ertesi sabah kalktigimda cizik oluyor. Gun icinde berbat oluyor. Bunda oyle.bir sorun var mi?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben katlar arasında hiç beklemem :)) Bu oje biraz daha sabırla daha düzgün sürülebilir belki ama yine de fırça izi hafif de olsa bırakır gibi geliyor bana...

   Sil
 2. Gerçekten çok hoş durmuş :)
  Ben de aynı serinin Lose Your Lingerie rengini aldım.Ancak çok açık bir renk olduğu için sürerken çok zorlandım ve renk harika olsa da pek memnun kaldığım söylenemez.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkür ederim :) Bu renkte kalın yapısından dolayı biraz zorluyor maalesef :/

   Sil
 3. Canım ne kadar güzel bir renk ve sana çok yakışmış. Bence bu serideki en güzel renk buydu.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Canım çok teşekkürler, ben de bayıldım bu renge!

   Sil
 4. Tam bi yaz rengi bayıldım gerçekten :-) çok yakılmış sanada

  YanıtlaSil

Yorum yazdığınız için teşekkürler! Lütfen yorumlarınıza link eklemeyin, link eklenmiş yorumlar onaylanmayacaktır.