4 Temmuz 2014 Cuma

Flormar Twist Up Lipstick Kalem Ruj 'Orange'

Flormar'ın rengarenk koleksiyonu, Color Madness'den daha önce Crazy Look rimelleri incelemiştik, bugün ise yine aynı koleksiyondan Twist Up Lipstick Kalem Ruj' ların Orange (turuncu) rengini inceleyeceğiz. Flormar Twist Up Kalem Rujların toplam 12 renk seçeneği bulunuyor,  bu rujların altı tanesi mat, altı tanesi ise parlak - ıslak bitişe sahip.

Flormar Twist Up Lipstick Kalem Ruj 

Flormar Twist Up Lipstick kalem rujlar, alttan çevrilerek açılıyorlar  -ki ben kalemtıraş ile uğraşmayı pek sevmediğim için, çevrilerek açılan kalem rujları her zaman daha çok sevmişimdir.  Rujların ambalajı, koleksiyonun rengarenk özelliklerine uygun olarak, siyah üzerine rengarenk desenler ile süslenmiş. Rujun alttan çevirme yeri, rujun rengi ile aynı tasarlanmış, bu ufak gibi görünen ayrıntı, benim gibi rujlarını bir plastik bir bölmede saklayanlar için gayet kullanışlı oluyor, bu ruju diğer rujlarım arasında hemen seçebiliyorum!

Flormar Twist Up Lipstick Kalem Ruj 
.
Orange rengi, parlak ve ıslak bir bitişe sahip. Aslında adının turuncu olmasına aldanmayın, çünkü renk turuncudan ziyade kırmızı alt tonlu bir mercan, oldukça canlı ve dikkat çeken bir renk. Her ne kadar turuncu renkli olmasa da, sıcak alt tonlu bir ruj ve yazın bronz tende, sade bir göz makyajı ile çok hoş duracağını düşünüyorum.
.
Flormar Twist Up Lipstick Kalem Ruj 

Rujun yumuşak bir yapısı var, yapış yapış değil. Renk vermesini başarılı buldum, ıslak bitişine rağmen opak sayılabilecek bir yapısı var. Dudaklardaki kusurları tamamen vurgulamıyor ama siz yine de sürmeden pürüzsüz dudaklarınız olmasına özen gösterin. Ayrıca elinizde benzer renkte bir dudak kalemi varsa taşırmadan daha rahat sürebilirsiniz (benim elimde birebir benzer renkte bir dudak kalemi yoktu.) Nemlendirme gibi bir özelliği yok ancak dudaklarımı kurutmadı, ki bu her zaman artı bir puan demektir. Kalıcılığını da fena bulmadım, en azından sık  sık tazeleme ihtiyacı hissetmedim.

Flormar Twist Up Lipstick Kalem Ruj 

Son olarak rujun vanilyamsı bir kokusu var, eğer koku hassasiyetiniz varsa bilmenizde fayda var. Flormar Twist Up rujların fiyatı 17,50 TL, siz bu rujları nasıl buldunuz? 

*Basın ürünüdür.

2 yorum:

Yorum yazdığınız için teşekkürler! Lütfen yorumlarınıza link eklemeyin, link eklenmiş yorumlar onaylanmayacaktır.