26 Ağustos 2014 Salı

Flormar Advice Göz Makyaj Temizleyicisi

Flormar'ın çıkardığı Advice cilt bakım serisinden çift fazlı göz makyaj temizleyici bir süredir açılmadan dolabımın bir köşesinde bekliyordu, nihayet kullanmakta olduğum göz makyaj temizleyicimi bitirince bu ürünü kullanmaya başlayabildim!

Flormar Advice Göz Makyaj Temizleyici

Flormar Advice Göz Makyaj Temizleyici, içeriğinde bulunan panthenol, salatalık özü ve bisabolol sayesinde suya dayanıklı göz makyajı bile, yağ hissi bırakmadan etkili şekilde temizlemeyi ve cildi rahatlatmayı vaat eden bir ürün.

Flormar Advice Göz Makyaj Temizleyici

Çift fazlı bir formüle sahip ve kullanmadan önce iyice çalkalamak gerekiyor, ürünün ağzında minik bir delik var ve böylece fazla ürün akmasına engel oluyor. Bu anlamda ambalajını kullanışlı buldum.

Flormar Advice Göz Makyaj Temizleyici

Bu ürün, suya dayanıklı olan rimeller dahil, göz makyajlarını etkili bir şekilde temizliyor, az miktarda pamuğa döküp gözlerimin üzerine nazikçe bastırdığım zaman, makyajım ovalamaya gerek kalmadan temizlenmiş oluyor. Yaklaşık 1.5-2 haftadır kullanıyorum ve süre zarfında göz çevremi tahriş etmedi, kurutmadı ve en önemlisi gözlerimi yakmadı. 

Bütün bu olumlu özelliklerinin yanı sıra yağlı bir his bırakmama vaadini yerine getirdiği söylenemez, makyajı silerken yapış yapış olmasa da hafif yağlı bir his bırakıyor. Ancak kendi adıma, makyaj silerken göz çevremi ovalayarak tahriş etmek zorunda kalmaktansa, hafif bir yağlı hissi tercih ederim. Makyajı sildikten sonra bazen göz çevremi su ile duruluyorum, ancak durulamadığım zamanlarda bile beni rahatsız edecek düzeyde bir yağlı tabaka kalmıyor.

Flormar Advice Göz Makyaj Temizleyici 'nin içindekileri aşağıda görebilirsiniz:

Flormar Advice Göz Makyaj Temizleyici

Flormar Advice Göz Makyaj Temizleyici'nin fiyatı 13 TL, ben performansından memnun kaldım ve tekrar alacak kadar sevdim, siz ne düşünüyorsunuz bu ürün hakkında?

*Basın ürünüdür.

7 yorum:

 1. Yağlı his bırakan ürünler benide rahatsız ediyor ama iyi temizlemesi ve hassasiyet yaratmamasi denemek için yeter😊

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben memnun kaldım canım, umarım sen de beğenirsin :)

   Sil
 2. 2 sene kadar önce 2 şişe bitirmiştim bundan.
  O zamanda bir seri ürünü müydü bilemiyorum.
  Dediğiniz gibi temizlemesi yeterliydi benim içinde. Yağlı his çok sıkıntı değildi çünkü daha sonrasında zaten yüzümü yıkıyordum.
  Ama o zamanlar ağız kısmında bu minik delik detaylı plastik yoktu. Sanki küçük su şişesinden pamuğa ürün dökmeye çalışmak gibi oluyordu ve 2.paketin sonunda tamam artık seni kullanamayacağım demiştim :)
  Şimdi bu detay bile eskiden memnun kaldığım bi ürünü almam için etken olacak galiba.
  Güle güle kullanın.
  :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ahh o bahsettiğin minik plastik Neutrogena'nın göz makyaj temizleyicisinde de yok, ben de onu kullanırken hep sinir olmuşumdur böyle bir ayrıntıyı atlamalarına...neyseki Flormar farkına varıp düzeltmiş durumu :)

   Sil
 3. bu temızleyıcıyı cok merak edıyordum bu yazıyla karsılasmak cok ıyı oldu :) temizleyici urunlere karsı cok hassasım alsam mı almasam mı kararsızlıgım bıttı :) kesın alacagımm :) makyaj formulleri -ecem yazıcı

  YanıtlaSil
 4. Flormar standından yüz temizleme ürününe hediye olarak vermişlerdi .Kullanınca çok memnun kaldım.Kullandıktan sonraki yağlı his başta rahatsız etse de gözlerimi fazla ovalamadan makyajımı çıkarması beni tatmin etti.İkincisini kendim satın aldım :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sizin de memnun kalmanıza sevindim :) güle güle kullanın

   Sil

Yorum yazdığınız için teşekkürler! Lütfen yorumlarınıza link eklemeyin, link eklenmiş yorumlar onaylanmayacaktır.