23 Ekim 2014 Perşembe

Lancome Grandiose Maskara ve Visionnaire Krem Lansmanı

Lancome'un yeni piyasaya sürdüğü Grandiose maskara ve Visionnaire Nemlendirici Krem'in lansmanı, geçtiğimiz ay Beyoğlu Tomtom Mahallesinde bulunan Fransız Sarayında yapıldı. Fransız Sarayı, 1869 yılında inşa edilmiş muhteşem bir bahçeye ve görkemli bir güzelliğe sahip olan bir yapı. Bu güzel sarayın içi de Lancome markasının ürünleri ile süslenince, benim gibi bir kozmetik aşığı için bu ortam, tam anlamıyla büyüleyici bir hale gelmişti.

Lancome Grandiose Maskara ve Visionnaire Krem Lansmanı

Lancome bildiğiniz gibi, arkasında moda evi bulunmayan bir marka, dolayısıyla uzmanlık alanları sadece kozmetik ve parfüm diyebiliriz. Girişte upuzun bir masaya serilmiş Lancome ürünleri bizi karşıladı ve biz bir süre bu masanın başından ayrılamadık! Makyaj ve cilt ürünleri hakkında bilgi aldık, markanın sevilen maskaralarını inceledik ve -benim için en eğlenceli kısım- yeni çıkan parfümlerini denedik! Lancome ile tanışmam da 2000'li yılların başında Miracle'ı satın almam ile olmuştu, hala da favori parfümlerimden birisidir, şimdiye kadar en az 3 şişe bitirmişliğim var.

Masadaki ürünleri inceledikten hemen sonra, şık ve iddialı tasarımı ile dikkat çeken Grandiose maskara hakkında bilgi almak için yan odaya geçtik. 

Lancome Grandiose Maskara ve Visionnaire Krem Lansmanı

Maskaranın tanıtımı çok güzel bir sunum eşliğinde yapıldı. Grandiose, dünyanın ilk kuğu boyunlu maskarası olma özelliği taşıyor. Bu tasarım için nereden ilham alındığını merak ediyorsanız; Defilelerde makyözler maskaraların fırçalarını hafif bükerek kullanıyorlarmış, bu konseptten yola çıkan Lancome, Grandiose maskarayı alışılageldik formdan çıkarmış ve boyun kısmını gözlere daha iyi yerleşecek şekilde bükmüş. 

Reklam yüzü olarak ise iri ve güzel gözleri ile ünlü Penelope Cruz seçilmiş.

Lancome Grandiose Maskara

Lansmanda bize tanıtılan bir diğer ürün ise, hem gece hem gündüz kullanıma uygun olan Visionnaire Nemlendirici Krem.


Lancome Visionnaire Krem 

Visionnaire, Lancome tarafından 12 yıllık bir araştırma sonucunda yaratılan LR2412 molekülü ve hyalüronik asit içeren bir nemlendirici krem. Kullanımdan 4 hafta sonra cilde nem, yumuşaklık, aydınlık görünüm ve pürüzsüzlük kazandırmayı,  kısacası cildi yenilemeyi vaat ediyor diyebiliriz.

Lancome Visionnaire Krem 

Lancome Grandiose maskara veya Visionnaire Kremi denediyseniz yorumlarınızı merak ediyorum.
Lancome Türkiye'ye ve Yöntem PR'a güzel davetleri için teşekkürler!

4 yorum:

 1. Harika bir lansman olmuş :)

  YanıtlaSil
 2. Ne kadar güzel bir yerde ne kadar güzel bir lansman olmuş. Bende Sephora Black Kart sahiplerine eski boş nemlendirici kutusunu getir Visionnaire Kremi al kampanyası ile sahip oldum bu ürüne. Yarısına kadar kullandım.Hala devam ediyorum. Açıkçası kremden ne beklenir çok bilmiyorum galiba :( Benim için önemli olan bol bol nem versin yeter :) (Klasik Türk Kadını) Yapısı kokusu falan güzel.İrritasyona sebep vermedi sivilce yapmadı.Sevdim ama cildinde ne yaptı dersen bilmiyorum :/

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aslında nemlendirici krem dediğin gibi bol bol nem vermeli, ancak benim son zamanlarda takıntım içerik, bazı kremlerin içeriğinde öyle maddeler var ki cilde iyi geleceğine tam tersi etki yaratabiliyor! Bu konuda ayrıca bir yazı yazmak istiyorum ama önce biraz araştırmam gerek. Visionnaire'den memnun kalan çok olmuş, henüz başlayamadım kullanmaya ama en kısa sürede başlamak istiyorum :)

   Sil

Yorum yazdığınız için teşekkürler! Lütfen yorumlarınıza link eklemeyin, link eklenmiş yorumlar onaylanmayacaktır.