13 Ekim 2014 Pazartesi

Vanilya Club Ekim 2014 Kutusu

Vanilya Club, yurtdışında oldukça yaygın olan 'güzellik kutularının' Türkiye versiyonu. Aylık bir ücret karşılığında size deneme boyu 4-5 ürün göndererek farklı markaları ve ürünleri keşfetmenizi sağlıyor. Deneme boyu ürünler bazen tester, bazen deluxe deneme boyu (tatilde yanınıza alıp, bir kaç gün boyu kullanabileceğiniz şekilde) oluyor. Hatta zaman zaman tam boy ürün geldiği de oluyor. 

Bu ay birlikte Ekim kutusunu inceleyeceğiz, araya bayram girmesi nedeni ile kargom henüz 2 gün önce elime ulaştı. Bu süre içinde bazı ürünleri denedim, onlar hakkında ilk izlenimlerimi  de paylaşacağım.

Vanilya Club Ekim 2014 Kutusu

Aquolino Duş Jeli: Paketi açar açmaz karşıma Aquolina'nın çıkmasına çok sevindim. Aquolina bir İtalyan markası ve denediğim kadarıyla çoğu ürünü muhteşem kokuyor (hatta şekerli olmasına ve daha çok genç kızlara hitap ediyor olmasına rağmen, bu markanın pamuk şeker gibi kokan Pink Sugar parfümünü bile severim!) Bana Pistacchio-Fıstıklı duş jeli çıktı ve kokusu gerçekten fıstığı andırıyor. Bu tam boy ürün 250 ML ve bana uzunca bir süre yetecektir.

Vanilya Club Ekim 2014 Kutusu

Nashi Argan Deep Infusion Nemlendirici Saç Maskesi: Nashi markasına ait saç bakım ürünlerini denediğim kadarıyla seviyorum, hatta şu anda elimde bu markaya ait denenmeyi bekleyen birkaç ürün var. Nashi de tıpkı Aquolino gibi bir İtalyan markası. Bu saç maskesinin içeriğinde %100 doğal argan yağı, Omega 9, Omega 6 ve E vitamini bulunuyor. Bu ayki kutudan 20 ML'lik deneme boyu Deep Infusion Nemlendirici Saç Maskesi çıktı, sanıyorum 2 kullanıma yetecek kadar ürün çıkar, kısa süreliğine şehir dışına çıkacağım bir zaman yanıma almak için saklıyorum.  

Vanilya Club Ekim 2014 Kutusu

Nashi Lip Gloss: Ben bu markanın makyaj ürünlerinden bihaberdim o yüzden karşımda bir gloss görünce şaşırdım. Günlük olarak kullanabileceğim hafif ışıltılı bir gloss. Beklediğimin aksine şeffaf değil, açık pembe bir renk veriyor, ayrıca rahatsızlık verecek kadar yapış yapış bir yapısı yok. Çok lipgloss kullanan biri olmamama rağmen severek kullanacağım. Bu da kutumdan çıkan ikinci tam boy ürün.  (Nashi markasının ürünlerine buradan göz atabilirsiniz.)

Vanilya Club Ekim 2014 Kutusu

Vanilya Club Ekim 2014 Kutusu

Gulsha Gül Suyu: Damask gülünden elde edilen bu gül suyu'nu tonik niyetine kullanacağım. Elimdeki 30 ml bana bir süreliğine yetecektir, en azından ürün hakkında genel bir fikir elde etmiş olacağım. Aslında doğal bir gül suyu arayışındaydım, tonik yerine gül suyu kullanma fikri hoşuma gidiyor.

Vanilya Club Ekim 2014 Kutusu

LCN Oje: Son olarak kutumdan LCN markasına ait rakı beyazı bir oje çıktı. Beyaz oje, yokluğunda hiç aramadığım, ama varlığından da rahatsız olmadığım birşeydir. Hatta benim için genelde 'ciddiyeti' temsil eder, örneğin bir toplantıya vs giderken tercih edilecek bir renktir.  

Vanilya Club Ekim 2014 Kutusu

LCN oje ince bir fırçaya sahip ve şeffaf yapılı olduğu için 3 kat sürmek gerekiyor. 16 ML'lik bu oje, uzun bir süre kullanım imkanı sunacaktır,  bu ürün kutudan çıkan 3. tam boy ürün.

Bu arada tırnak bakımına meraklı olanlar için bu markanın geniş bir ürün yelpazesi var, hatta makyaj malzemeleri bile var! (Vanilya Club'ın sitesinden LCN ürünlerine göz atabilirsiniz)

Vanilya Club Ekim 2014 Kutusu

Ben bu ayki kutuyu ve içindeki markaları beğendim, ürünlerin saç-cilt-vücut-tırnak ve makyaj olmak üzere farklı kategorilerden olması ve tam boy 3 ürün bulunması özellikle hoşuma gitti. Vanilya Club'ın sitesinden bu ürünleri inceleyebilir, satın alabilir veya dilerseniz aylık kutulara abone olabilirsiniz.
*Gönderim için Vanilya Club'a teşekkürler!

2 yorum:

  1. Her ne kadar yeni ayla birlikte yeni cicilerin gelmesi beni sevindirse de evdeki fazlalıklardan ve ürünlerin kalitesinden pek memnun kalmamamdan ötürü Vanilya kutuyu yaklaşık 8 ay önce bıraktım. Duş jeli ve gül suyundan zamanında bana da gelmişti. Gül suyunu daha kullanmadım tonik sırasına dizdim :) Ürünlerinizi güle güle kullanın :)

    YanıtlaSil
  2. Çok teşekkür ederim...Ben eskiden makyajımı temizlemek için gül suyu kullanırdım ama bir türlü istediğim gibi doğal olanını bulamadım! Umarım bu markadan memnun kalırım :)

    YanıtlaSil

Yorum yazdığınız için teşekkürler! Lütfen yorumlarınıza link eklemeyin, link eklenmiş yorumlar onaylanmayacaktır.