25 Kasım 2014 Salı

Gosh Ürünleri - Gosh Gratis'te Lansmanı

Geçtiğimiz hafta Gosh ürünlerini daha yakından tanımak için, Gratis'in Nişantaşı Hardal Cafe'de düzenlediği #goshgratiste etkinliğine katıldık.

Gosh Gratiste Lansmanı

Makyaj blogları 'nın toplandığı bu keyifli ekinliğe adım atar atmaz bir masa dolusu makyaj malzemesi bizi karşıladı! Biz de bol bol fotoğraf çektik ve ürünleri tek tek inceleme fırsatı bulduk.

Gosh, Danimarka menşeli bir marka, dünyada 75'ten fazla ülkede satılıyor, makyaj malzemelerinin yanı sıra, saç ve cilt bakım ürünleri de bulunuyor.

Gosh Ürünleri 

Şu an için Türkiye'de sadece makyaj ürünleri satılıyor, ancak önümüzdeki yıl içinde ürün gamını genişleterek saç, cilt bakım ürünlerini ve fırçaları da gelecekmiş -ben özellikle fırçalarını çok merak ettim! Bu yazımda, markanın popüler ürünlerinden bir kaçını kısa kısa tanıtmak ve lansmanda deneme fırsatı bulduğum kadarıyla, ilk izlenimlerimi paylaşmak istedim.

Gosh Ürünleri - Velvet Touch Ruj

Gosh Velvet Touch Ruj: Gosh Velvet Touch Rujlarından 'mandarina' rengi hakkında yorumlarımı sizinle daha önce paylaşmıştım. Bu rujların renk seçenekleri genel anlamda bana hitap etti, yapı olarak da kremsi ve opak yapıya sahipler. (Fiyatları 18.50 TL)

Gosh Forever Kalem Göz Farı: Bu tombul göz kalemlerini, far, far bazı veya eyeliner olarak kullanabilirsiniz. Denediğim kadarıyla kremsi, güzel bir yapıya sahipler. Toplam 8 renk seçeneği var.

Gosh Ürünleri - Lip Lacquer Dudak Parlatıcı

Gosh Lip Lacquer: Gosh ürünleri içinde en dikkat çeken ürünlerden biri Lip Lacquer. Bu ürün oje şişesini andıran ambalaja sahip ancak aslında bir dudak parlatıcı. Toplam 8 renk seçeneği var, açık renkler şeffafa yakın duruyor, koyu renklerin opaklığı daha başarılı. İçeriğinde argan yağı ve E vitamini bulunuyor, paraben içermiyor.

Gosh Prime’n Refresh Göz Çevresi Bazı : Göz çevresi bazı benim en çok ilgimi çeken ürünlerden biri oldu, üç tane küçük metal bilyesi olan bu ürün, ince çizgi, koyu halka ve şişkinlik gibi sorunların kapanmasına yardımcı olmayı vaat ediyor. Kapatıcı uygulamadan önce kullanılabiliyormuş. Göz altımda deneyemedim ama elimde denediğim kadarıyla beyaz, losyonumsu bir yapısı var ve serin bir his veriyor.

Gosh Light n Shine Dudak Parlatıcısı: Işıklı bir ambalaja sahip bu dudak parlatıcılarından pembe renkli olanı denedim, bol ışıltılı bir ürün, hafif yapış yapış olduğunu hatırlıyorum. Dudaklarıma lip balm ve ruj dışında pek bir şey sürmediğim için bana çok hitap etmediler.

Gosh Ürünleri - Smokey Eyes Far Seti

Gosh Smokey Eyes Far Paletleri: Bu paletleri lansmanda deneyemedim ancak dumanlı göz makyajı için adım adım uygulama yapabileceğiniz renkler bulunuyor. Kullandıktan sonra detaylı yorumlarımı blogda paylaşacağım.

Gosh Velvet Touch Eyeliner: Gosh markasının göz kalemlerini de lansmanda deneyemedim ancak marka müdürü Gözde Hanım bu göz kalemini kullananlardan olumlu geri dönüşler alındığını ve gün boyu akmadan durduğunu söyledi. 

Gosh Ürünleri

Gosh, hayvanlar üzerinde test yapmayan bir marka ve ürünlerinde paraben bulunmuyor. Fiyatları bazı drugstore markalara göre nispeten fazla olsa da özellikle indirim dönemlerinde alabilirsiniz.

Elimde bulunan diğer Gosh ürünlerini de deneyip en kısa sürede blogda yorumlarımı paylaşıyor olacağım, sizin özellikle merak ettiğiniz bir ürün var mı?

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yazdığınız için teşekkürler! Lütfen yorumlarınıza link eklemeyin, link eklenmiş yorumlar onaylanmayacaktır.