1 Aralık 2014 Pazartesi

Dirty Works Nemlendirici Maske (Moisture Mask)

Havaların soğuduğu ve cildimin ekstra neme ihtiyacı olduğu şu günlerde Gratis mağazalarında satılan Dirty Works Nemlendirici Maske hakkında yorumlarımı blogda paylaşmak istedim.

Dirty Works Nemlendirici Maske (Moisture Mask)

Dirty Works nemlendirici maskesi içeriğinde bulunan gül özü,  E vitamini ve hyalüronik asit sayesinde cilde nem ve sağlıklı bir ışıltı kazandırmayı vaat ediyor. Haftada 1-2 defa kullanılması öneriliyor.

Dirty Works Powerberry Detox Maskesini de kullanıyorum, genel anlamda etkilerinden memnunum ancak yoğun böğürtlen kokusu beni rahatsız ediyor, nem maskesinin kokusu detoks maskesine göre daha hafif olsa da, belirgin bir gül kokusu alıyorum.

Eğer gül kokusundan rahatsız oluyorsanız bu maske muhtemelen sizi rahatsız edecektir.

Dirty Works Nemlendirici Maske (Moisture Mask)

Dirty Works Nemlendirici Maske hakkında yorumlarım şöyle;

- Ambalajında önerildiği gibi, haftada 2 defa temizlenmiş cilde uyguladım. Maskenin yoğun kremsi bir yapısı var, cilde yaydıktan sonra beyaz, kalın bir tabaka bırakıyor. Yaklaşık 5-6 dakika boyunca cildimde bekletiyorum, bu süre zarfında cilt maskeyi emiyor ve hafif bir gerilme hissi oluyor.

- Bekleme süresi sona erdikten sonra ılık su ile yıkıyorum, kalın yapısından dolayı ciltten arındırmak biraz zahmetli, iyice yıkamak gerekiyor.

-Ben karma bir cilde sahibim ve maalesef nem konusunda, özellikle kuru ve soğuk kış aylarında sıkıntı yaşıyorum. Bu maskenin yoğun nem verme özelliği olduğunu düşünmüyorum, ancak  yüzümü yıkadıktan sonra yumuşak ve aydınlık bir görünüm veriyor.  Ardından hemen serum ve nemlendirici krem uyguluyorum.

- İlk kullandığım zamanlar, ilk dakikalarda yüzümde hafif bir yanma hissi oluyordu ama sonradan bu his geçti. Bunun haricinde cildimde olumsuz herhangi bir etki yaratmadı ancak bu konuda şikayeti olanlar da var okuduğum kadarıyla.

Dirty Works Nemlendirici Maske (Moisture Mask)

Dirty Works Nemlendirici Maske İçeriği;

Dirty Works Nemlendirici Maske (Moisture Mask)

Gratis mağazalarında Dirty Works Nemlendirici Maskeyi denemek istiyorsanız 14 TL'lik fiyatı ile (indirimlerde daha da uyguna geliyor) denemeye değer olabileceğini düşünüyorum, uygulamadan sonra cilde ışıltılı ve sağlıklı bir görünüm veriyor, ancak mucizeler yaratan bir ürün olmadığını da eklemeliyim.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yazdığınız için teşekkürler! Lütfen yorumlarınıza link eklemeyin, link eklenmiş yorumlar onaylanmayacaktır.