30 Aralık 2014 Salı

Flormar Twist Up Lipstick Kalem Ruj (Party Pink )

Geçtiğimiz günlerde Flormar'ın online sitesinden alışveriş yaptım, aldıklarımın hepsini zamanla blogda paylaşacağım. 2014 yılının son yazısı elime geçer geçmez kullanmaya başladığım, Flormar Twist Up Lipstick kalem rujlardan Party Pink olsun istedim.

Flormar Crazy Look Twist Up Kalem Ruj - Party Pink

Flormar Color Madness serisine ait Twist Up Lipstick kalem rujlardan orange rengi bende bulunuyordu, yapısından memnun kaldığım için bu seriden bir de farklı bir renk denemek istedim, iyi ki de denemişim çünkü bu rengi diğerinden çok daha fazla sevdim!

Party Pink biraz iddialı, soğuk alt tonlara sahip bir pembe, parlak bitişe sahip. Bu tür renklerin hem kış aylarına, hem de canlı görüntüleri ile yaz aylarına yakıştığını düşünüyorum. Genelde bu ruju hafif bir göz makyajı ile kullanmayı tercih ediyorum, bir anda tüm yüzüme renk veriyor. Aslında biraz da üşengeçlik yaptığım zamanlar için iyi oluyor diyebilirim! 

Flormar Crazy Look Twist Up Kalem Ruj - Party Pink

- Twist Up rujlar asansörlü bir mekanizmaya sahipler, alttan çevrilerek açılıyor olmaları kullanım kolaylığı sağlıyor.

- Ruj, parlak görünüme sahip ancak bazı kalem rujlarda olduğu gibi yarı - şeffaf bir görünüm vermiyor, aksine pigmentasyonu oldukça başarılı. Dudaklara oldukça kolay renk veriyor ancak kenarlarda taşma yapabiliyor, tercihen aynı tonlarda bir dudak kalemi ile kullanılırsa çok daha güzel duracaktır.

- Parlak görünümü sanki dudakları nemlendirecekmiş gibi bir izlenim yaratıyor ancak ekstra bir nem vermiyor, altına dudak nemlendirici kullanmakta fayda var.

- Dudaklara pürüzsüz bir görünüm veriyor, yapış yapış bir yapısı yok, rahatsız eden bir tabaka oluşturmuyor.

- Kalıcılık konusunda beklediğimden daha iyi çıktı diyebilirim, ama ben kalıcılık konusunda çok takıntılı değilim, sonuçta gün içinde bir şeyler yiyip içiyoruz, ara ara ruj tazelemekten zarar gelmeyeceğini düşünüyorum.

Flormar Crazy Look Twist Up Kalem Ruj (Party Pink - Pembe)

Kısacası ben rujun hem yapısını hem rengini sevdim, özellikle pembe ruj arayışında iseniz bu renge göz atmanızı öneriyorum.

Flormar Crazy Look Twist Up Kalem Ruj (Party Pink - Pembe)

Bu arada unutmadan;

Flormar.com.tr 'de tek seferde yapacağınız 25 TL ve üzeri alışverişlerde, kupon kodu bölümüne FLORMAR-MAKEUPWITHSTYLE yazarsanız Spider Lash Maskara hediyesi otomatik olarak sepetinize eklenecek (Kod ilk 50 kişi için geçerli olup,  son kullanma tarihi 31 Aralık 2014 saat 23:59)

Bildiğim kadarıyla Flormar'ın Color Madness serisine ait Twist Up kalem rujlar sınırlı üretimdi, fiyatı 17.50 TL.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yazdığınız için teşekkürler! Lütfen yorumlarınıza link eklemeyin, link eklenmiş yorumlar onaylanmayacaktır.