13 Ocak 2015 Salı

Flormar Deluxe Cashmere Stylo Ruj DC 36

Bugün Flormar'ın online sitesinden aldığım bir diğer ürün Flormar Deluxe Cashmere Stylo ruj bloga konuk oluyor (aldığım diğer ruj, bu rengin aksine biraz daha iddialı, merak ediyorsanız; Twist Up Lipstick Party Pink)

Flormar Deluxe Cashmere Stylo Ruj DC 36

İnternetten ruj seçerken hangi rengi seçeceğim konusunda zorlanıyorum, neyse ki bu konuda yerli ve yabancı makyaj blogları bana yardımcı oluyor! Makyaj bloglarında gördüğüm swatchlar ile Deluxe Cashmere Stylo rujlardan DC36 Natural Rosewood rengini seçtim.

Flormar Deluxe Cashmere Stylo ruj, kadifemsi yapısı ile dudaklara yoğun renk vermeyi ve içeriğinde bulunan antioksidanlar ile dudakları nemlendirmeyi vaat ediyor.

Flormar Deluxe Cashmere Stylo Ruj DC 36

Öncelikle bu rujun ambalajını oldukça şık bulduğumu belirtmeliyim; Altın renkli, uzun ambalajı ile bana Too Faced markasının La Creme rujlarını anımsattı.

Natural Rosewood, aslında gayet klasik bir renk olmasına rağmen, ilginç bir şekilde elimdeki hiçbir ruja benzemiyor. Pembe - şeftali arası bir tona sahip, hatta biraz da pastelimsi bir rengi var.  Sanıyorum bu ton çoğu ten renginde güzel duracaktır.

Flormar Deluxe Cashmere Stylo Ruj DC 36

Rujun kremsi ve opak bir yapısı var, ancak sürmeden önce dudaklarınızın pürüzsüz olması gerekiyor çünkü kusurları vurgulayan bir ruj. Gördüğünüz gibi tamamen mat bir görünüm vermiyor, ben de hafif parlak duruyor, ancak bu parlaklık biraz da fotoğrafın flaşlı çekim olmasından kaynaklanıyor.

Nemlendirme özelliği yok, hatta gün içinde dudaklarınızın kuruduğunu hissedeceksiniz bu nedenle uygulama öncesinde dudaklarınızın nemli olmasına dikkat edin.

Flormar Deluxe Cashmere Stylo Ruj DC 36

Kalıcılık konusunda pek bir şikayetim olmadı, bir şeyler yemeden içmeden 3 saate kadar dayandı, günde 2 defa tazeleyerek rahatlıkla tüm gün idare edebilirsiniz diye düşünüyorum (zaten rujlarımızı tazelemeyeceksek nasıl bitireceğiz öyle değil mi?)

Flormar Deluxe Cashmere Stylo Rujların pek çok renk seçeneği var, fiyatı ise 20.75 TL.

2 yorum:

  1. Ambalaj çok başarılı görünüyor gerçekten.Rengi de sana çok yakışmış canım :)

    YanıtlaSil

Yorum yazdığınız için teşekkürler! Lütfen yorumlarınıza link eklemeyin, link eklenmiş yorumlar onaylanmayacaktır.