10 Şubat 2015 Salı

Lee Stafford Poker Straight Isıya Karşı Koruyucu Sprey

Bugün bloga şirin pembe şişesi ile Lee Stafford  Poker Straight Isıya Karşı Koruyucu Sprey konuk oluyor. Saçlarıma ısıl işlemleri uygulamayı pek sevmesem de ne yazık ki çoğu zaman uygulamak zorunda kalıyorum, bu nedenle benim için iyi bir ısıya karşı koruyucu bulmak çok önemli. 

Lee Stafford Poker Straight Isıya Karşı Koruyucu Sprey

Şimdiye kadar denediklerim içinde Lee Stafford, en sevdiğim ısıya karşı koruyucu spreyler arasına girmeyi başardı, itiraf etmek gerekirse bunda kokusunun da etkisi oldu! Kokusu oldukça baskın ve eminim herkese hitap etmeyecektir; biraz şekerli, biraz da fresh değişik bir kokusu var.

Lee Stafford Poker Straight Isıya Karşı Koruyucu Sprey

Tabii ki bir ısıya karşı koruyucu spreyi beğenmek için güzel kokması yeterli değil. Daha önemli bir nokta var o da saçları gerçekten ısıdan koruyor mu, korumuyor mu?

Lee Stafford Poker Straight Isıya Karşı Koruyucu Sprey 'in içeriğinde, saçları UV ışınlarına ve ısı ile şekillendirme sonucu oluşan serbest radikallere karşı koruyan antioksidan özellikli yeşil çay özleri bulunuyor. 

Lee Stafford Poker Straight Isıya Karşı Koruyucu Sprey

Ben her banyo sonrası, ısıl işlem uygulamadan önce saçlarımın uç kısımlarına doğru eşit bir şekilde sıkıyorum ve bir süre etki etmesini bekliyorum. Lee Stafford Poker Straight Isıya Karşı Koruyucu Sprey hakkında yorumlarım şöyle:
  • Saçlarımı yapış yapış yapmıyor ve sertleştirmiyor - ki bence bu tür ısıya karşı koruyucularda genelde en sık gözlenen sorunlardan biri bu.
  • Saçlarıma ekstra bir parlaklık kazandırmadı ancak ısıya karşı koruduğunu düşünüyorum. Bir anda mucizeler yaratmıyor tabii ki ama kullandığım süre boyunca saçlarımda kırılma, cansız görünüm vs olmadığına göre işe yaradı diyebilirim.
  • Kokusunu beğendiğimi yukarıda zaten belirtmiştim. Kokusu sıktıktan uzun bir süre sonra saçlarda kalıyor.
  • İçeriğinde ilk sırada alkol denat olması pek hoşuma gitmedi. Okuduğum bazı kaynaklara göre, özellikle durulanmayan saç bakım ürünlerinde bulunan alkol denat'ın saçları kurutma potansiyeli yüksekmiş. (Son dönemde saç bakım yağları vs kullandığım için benim saçlarımda kuruluğa neden olmadı.)

Lee Stafford Poker Straight Isıya Karşı Koruyucu Sprey

Kısacası Lee Stafford Poker Straight Isıya Karşı Koruyucu Sprey genel anlamda memnun kaldığım bir ürün oldu, oldukça da bereketli çıktı, bittikten sonra sanıyorum Giovanni veya Phyto'nun Isıya Karşı Koruyucu Spreyine şans vereceğim. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yazdığınız için teşekkürler! Lütfen yorumlarınıza link eklemeyin, link eklenmiş yorumlar onaylanmayacaktır.