9 Şubat 2015 Pazartesi

Rimmel London Scandal Eyes Rockin Curves Maskara

Bugünkü yazımda sizinle, bir süredir kullandığım Rimmel London Scandal Eyes Rockin Curves maskara hakkında yorumlarımı paylaşacağım.

Sanırım piyasadaki bütün makyaj malzemeleri içinde bende en çok deneme isteği uyandıran ürün maskaralar, işte tam olarak da bu nedenle son 2-3 yıldır düzenli kullandığım bir maskara yok, sürekli yeni ürünler deniyorum.

Rimmel London Scandal Eyes Rockin Curves Maskara

Rimmel London Scandal Eyes Rockin Curves Maskara kırmızı, yılan desenli, asi görünen ambalajı ile raflarda dikkat çekmeyi başaran bir ürün. Dış ambalajından daha ilginç bir şey varsa o da kırık kalp şekli olarak tanımlanan aplikatörü.

Rimmel London Scandal Eyes Rockin Curves Maskara

İtiraf etmem gerekirse fırçasına alışmam biraz zaman aldı! Aşağıda kısa kısa Rimmel London Scandal Eyes Rockin Curves Maskara  hakkında yorumlarımı özetledim;
 • Hafif ıslak bir yapısı var, fırçası da tombul ve kıvrımlı olunca tüpten çıkarırken fırçanın üzerinde fazlalık olması kaçınılmaz oluyor (fotoğraflarda özellikle fırçanın ucuna bakarsanız ne demek istediğimi göreceksiniz.. )
 • Fırçanın tuhaf şekli göz pınarına yakın kirpiklere bile ulaşmanızı sağlıyor, ancak kullanırken nasıl kullanacağını şaşırıyor insan. Ben bu rimeli iki kat sürüyorum; ilk katı aşağıda 1 olarak numaralandırdığım taraf ile, ikinci katı da 2 numaralı taraf ile yapıyorum. (1 numara; göz pınarına yakın kirpiklere ulaşmanızı sağlıyor, 2 numara ise birazcık da olsa kıvırmaya katkıda bulunuyor)

Rimmel London Scandal Eyes Rockin Curves Maskara

 • Kirpikleri kıvırma konusunda beni tatmin etmedi, hatta kıvırıcı kullandıktan sonra bile gün içinde kirpikler biraz düzleşiyor (tabii bu sorun benim gibi dümdüz kirpikleri olanları ilgilendiren bir şey!)
 • Kirpiklerimi ayırmasından ve uzatmasından memnun kaldım. Kirpikleri birbirine yapıştırmadığı için kirpikler sık ve dolayısıyla dolgun görünüyor.
 • Alt kirpiklere sürmek için fırçanın uç kısmını kullanmak gerekiyor, ama genel anlamda alt kirpikler için başarılı bir fırça tasarımına sahip değil.

Rimmel London Scandal Eyes Rockin Curves Maskara

 • Kirpiklerimin uçlarına doğru hafif topaklanmalar oldu, ancak çok da dert etmeme sebep olacak bir görüntü olmadı. 
 • Dökülme, akma gibi sıkıntı yaşamadım.
 • Kirpikler üzerinde kalın bir tabaka yaratıyor ve ağırlaştırıyor. Buna bağlı olarak temizlemesi biraz zahmetli.
Kısacası Rimmel London Scandal Eyes Rockin Curves Maskara'yı ben fena bulmadım, en azından kendi kirpiklerime dolgunluk kattığını söyleyebilirim, ancak kesinlikle herkesin seveceği bir rimel değil...biraz sabır, biraz uğraş istiyor.

Rimmel London ürünlerine Watsons mağazalarından ulaşabilirsiniz. Eğer aranızda Scandal Eyes Rockin Curves maskarayı deneyenler varsa, yorumlarınızı merak ediyorum, siz nasıl buldunuz?

4 yorum:

 1. kirpiklerim zayıf olduğu için böyle tuhaf şekilli fırçalarda başarılı olamıyorum :) aramaya devam :))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Fırçası gerçekten herkese göre değil :)

   Sil
 2. Yazılarınızı büyük bir keyifle takip ediyorum, ayrıca ben de bu rimeli çok seviyorum size de çok yakışmış *_*

  YanıtlaSil

Yorum yazdığınız için teşekkürler! Lütfen yorumlarınıza link eklemeyin, link eklenmiş yorumlar onaylanmayacaktır.