19 Mart 2015 Perşembe

Gosh Prime n Refresh Eye Roll on Göz Altı Bazı

Bugün ilginç bir ürün bloga konuk oluyor; Gosh Prime n Refresh Illuminating Eye Roll On (Göz Altı Bazı) Evet doğru okudunuz, bu ürün alıştığımız far bazlarından değil, göz altı bazı olarak geçiyor. Bildiğim kadarıyla farın kalıcılığını arttırmak gibi bir vaadi de bulunmuyor.

Gosh Prime n Refresh Göz Altı Bazı serinlik hissi vererek göz çevresindeki şişliklerin ve mor halkaların azalmasını sağlamayı ve göz altı kapatıcısının ince çizgilere dolmasını engellemeyi vaat ediyor.

Gosh Prime n Refresh Göz Altı Bazı

Sizi bilmem ama benim ten makyajında en sinir olduğum şey göz altı kapatıcısının ince çizgilere dolması, sanırım bu göz altı kuru veya kuruya yakın olan herkesin ortak sorunu. Tabii 20'li yaşların başında durumu pek fark etmiyorsunuz ancak yıllar geçtikçe, mimik çizgilerinizi fark ettiğiniz anda, kapatıcı sürmek kabus haline gelebiliyor, çünkü maalesef kapatıcı normalde göze batmayan mimik çizgilerine dolarak, gün içinde kırışık bir görünüm verebiliyor. (Bazen pudra ile sabitlemek bile işe yaramıyor!)

Ben Gosh Prime n Refresh Göz Altı Bazı ile ilk kez "Gosh Gratis'te" lansmanında tanışmıştım, orada denediğimde ilgimi çekmişti ve alınacaklar listeme eklenmişti. (Detaylar için tıklayınız > Gosh ürünleri) Nihayet geçtiğimiz Gratis indiriminde alma fırsatım oldu.

Gosh Prime n Refresh Göz Altı Bazı

Gosh Prime n Refresh Göz Altı Bazı tüp şeklinde bir ambalaja sahip, ucunda üç tane metal bilye bulunuyor. Tüpü hafifçe sıktığınız zaman (çok sıkarsanız gereğinden fazla ürün geliyor) bilyelerin arasından beyaz losyonumsu yapıda ürün çıkıyor.

Bilyeler gerçekten serinletici bir his veriyor, ancak ürünü göz altına sürdükten sonra yaymak için umduğum kadar kullanışlı olmadılar. Çoğu zaman yayma kısmı yüzük parmağımla yapmak zorunda kalıyorum. Neyse ki çok zor yayılan bir ürün değil, hızlı emiliyor.

Bu arada ufak bir not; Bu ürünü göz kremimin üstüne sürüyorum, tek başına nem verme vs gibi etkileri pek yok.

Gosh Prime n Refresh Göz Altı Bazı

Performansı hakkında yorumlarıma gelecek olursam; 
 • Sürer sürmez göz altıma aydınlık bir görünüm veriyor, tabii ki kusurları yok edecek bir kapatıcılığı yok, ancak hafif bir ten makyajı ile tek başına bu ürünü sürüp çıktığım da oldu. 
 • Ürünün varoluş amaçlarından biri de göz alt kapatıcısının çizgiler dolmasını engellemek. Kapatıcı ile kullandığım zaman, kapatıcının çizgilere dolmasına büyük oranda engel oldu, tamamen engellemedi ama gözle görülür bir fark yarattı. 
 • Göz altlarımda pek şişlik olmuyor bu nedenle şişliklere ne kadar etki ediyor bilemiyorum,  ama tahminim serinletici bilye başlıkları ile biraz masaj yapmanız halinde etkili olacaktır.

Gosh Prime n Refresh Illuminating Eye Roll On Göz Altı Bazı İçindekiler:

Gosh Prime n Refresh Göz Altı Bazı

Kısacası Gosh Prime n Refresh vaatlerini karşılıyor diyebiliriz, ancak ben yine de son günlerde kapatıcıyı sadece göz pınarlarıma uygulayıp, göz altımı mümkün olduğunca 'rahat' bırakıyorum. Biraz daha iyi görünmek istediğimde ise Gosh Prime n Refresh Göz Altı Bazı + kapatıcı uyguluyorum.

Gosh Prime n Refresh Göz Altı Bazı, Gosh standı olan Gratis mağazalarında bulabilirsiniz, 15 ml'lik bir ambalaja sahip ve fiyatı 27 TL (indirimde daha uyguna alabilirsiniz ancak gördüğüm kadarıyla indirim zamanı hızlı tükeniyor.)

8 yorum:

 1. haha ben bunu far bazı olarak kullanıyordum :)
  ne akıl ama benimkisi farın rengini arttırmakta çok iyi ama kalıcılık konusunda işe yaramaz diye de sinir oluyordum
  şimdi senin sayende bir de göz altıma deneyeceğim bakalım etkisi nasıl olacak

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok normal çünkü çoğu kişi o amaçla alıyormuş :) Ben de ilk gördüğümde tam anlamamıştım sonra biraz araştırıp Gosh'un kendi websitesine bakınca anladım ne olduğunu ve hemen alınacaklar listeme ekledim :)

   Sil
 2. merhaba cnm bloğunu takipteyim bende beklerim esen kal!!

  YanıtlaSil
 3. Güzel bir ürünmüş, kapatıcının çizgilere dolması gerçekten büyük sorun :) Denemek lazım ;)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bence de şans vermeye değer, özellikle indirim dönemi denk getirip almalı :)

   Sil
 4. Ben de geçenlerde far bazı almak için gittim bunu önerdiler. Sanırım çalışanlar da tam bilmiyor:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aynen zaten herkese far bazı olarak satıyorlarmış, tabii o şekilde kullananların da hayal kırıklığı yaşıyor olmaları çok normal :)

   Sil
 5. bilyelerinden gözaltı bazı olduğu anlaşılması zor değil aslında :)

  YanıtlaSil

Yorum yazdığınız için teşekkürler! Lütfen yorumlarınıza link eklemeyin, link eklenmiş yorumlar onaylanmayacaktır.