10 Nisan 2015 Cuma

Vanilya Club Nisan 2015 Kutusu

Vanilya Club Nisan kutusu geçtiğimiz günlerde kapımı çaldı, her ayın ilk haftası içi sürprizlerle dolu bu kutuyu açmak çok hoşuma gidiyor. Ürünleri biraz inceleme fırsatı bulduktan sonra gecikmeden sizinle de paylaşmak istedim.

Vanilya Club Nisan 2015 Kutusu

Yukarıdaki fotoğraftan da göreceğiniz gibi bu ayki kutu daha çok el ve tırnak bakımına yönelik olmuş;

Pronail Smart Manicure: Bu ürün profesyonel salonlarda kullanılıyormuş. İçinden keratinli bir bakım eldiveni çıkıyor, bu eldiveni ellerinize giyip bir süre beklettikten sonra parmak uçlarını delerek tırnak etlerinizi geriye doğru itiyorsunuz. Daha sonra eldivenin içindeki keratini iyice ellerinize yedirerek bakımı tamamlıyorsunuz. 

Ürünün içeriği çok temiz değil, ancak özel günlerde vs ara ara kullanmak için tercih edebilirim. Vanilya Club sitesinde fiyatı 8.90 TL.

LCN Kavisli Protez Tırnak Törpüsü: Bu ürün protez tırnaklar için özel olarak yapılmış bir törpü, ben protez tırnak takmıyorum, zaten genel olarak bu tür törpüleri de kullanmıyorum, muhtemelen hediye ederim. Fiyatı 7 TL.

Alessandro Oje:
 Geçtiğimiz ay da kutumdan Alessandro oje çıkmıştı, açıkçası her ay kutumdan oje çıksa şikayet etmem!  Bu minik boy ojeleri özellikle tatile götürmek için tercih ediyorum, sadece rengi görünce keşke yazlık bir renk çıksaydı dedim.

Vanilya Club Nisan 2015 Kutusu

GK Hair Hair Taming System Nemlendirici Şampuan: Kuru ve normal saçları nemlendirmeyi vaat eden bu şampuan, SLS, SLES içermeyen bir formüle sahip.  Benim elimde deluxe deneme boyu bulunuyor ve bu tür ürünleri seyahatlar için tercih ediyorum. Bu şampuanın 300 ML ve 1000 ML olmak üzere iki tam boy seçeneği bulunuyor, fiyatları sırasıyla 63 TL ve 144 TL. 

Betty Boop Kajal (Gözler için Sürme): Aslında kullanımı kolay olmasına rağmen elim nedense bu tür kajal kalemlere pek gitmiyor, bu nedenle henüz açmadım. Şu anda indirimle Vanilya Club'un sitesinde 12 TL'ye satılıyor.

Vanilya Club Nisan 2015 Kutusu

Bed Head Tigi Small Talk Durulanmayan Şekillendirici Krem: Bed Head Tigi markasının ürünlerini çok merak ediyordum, bu ayki kutumdan tatmin edici bir deneme boyu çıkmasına çok sevindim. Bu ürün jojoba yağı ve pantenol içeriyor. Saçlara dolgunluk veriyor, aynı zamanda jöle vb tarz ürünlerin aksine, saçları besleyerek şekil almalarına yardımcı olmayı vaat ediyor. 

Vanilya Club Nisan 2015 kutusunun içeriği de bu şekildeydi, geçen aya göre biraz daha sönük kalsa da yine de törpü haricinde kullanabileceğim ürünler çıkmasına sevindim.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yazdığınız için teşekkürler! Lütfen yorumlarınıza link eklemeyin, link eklenmiş yorumlar onaylanmayacaktır.