23 Eylül 2015 Çarşamba

Tresan Biberiye Canlandırıcı Bakım Şampuanı

Tresan'ın Isırgan Otlu Şampuanını severek kullanmışlığım var, hal böyle olunca piyasaya yeni çıkan Tresan Biberiye Canlandırıcı Bakım Şampuanı deneme fırsatı bulunca sevindim. Çabuk yağlanan saçlara sahip biri olarak, bu şampuanın yağlı saçlar için öneriliyor olması zaten hemen ilgimi çekmeme yetti.

Tresan Biberiye Canlandırıcı Bakım Şampuanı  

Tresan Biberiye Canlandırıcı Bakım Şampuanı;
 • İçeriğinde bulunan biberiye ekstresinin ferahlatıcı etkisi ile saçlarda serinlik ve rahatlama hissi bırakmayı,
 • Saçları beslemeyi, dış etkenlere karşı güçlendirmeyi ve daha dayanıklı hale getirmeyi,
 • Düzenli kullanım ile parlaklık ve yumuşaklık kazandırmayı vaat ediyor.

Tresan Biberiye Canlandırıcı Bakım Şampuanı  

Artık elimdeki şişenin sonlarına gelmişken, şampuanın bıraktığı etkileri unutmadan yorumlarımı sizinle paylaşmak istedim;
 • Şampuanın rahatsızlık vermeyen, ferah bir kokusu var (biberiye kokusuna aşina olanlar için zaten alışıldık bir koku olacaktır.) Çok yoğun ve buram buram parfüm kokmuyor olması benim için tercih sebebi. 
 • Vaat ettiği gibi gerçekten saç derisine bir ferahlık ve serinlik kazandırıyor. 
 • Güzel köpürüyor ve saçları arındırma konusunda başarılı. Herhangi bir ağırlık yaratmadan saç diplerimi iyice temizlediğini hissediyorum.
 • Saç diplerimdeki yağlanma sorununa iyi geldiğini fark ettim, benim için en önemli kriterlerden biri bu! Saçlarımı her gün yıkamamaya özen gösteriyorum, 2 günde bir yıkıyorum ancak bazı şampuanlar bu konuda beni zorluyor, Tresan Biberiye Canlandırı Bakım Şampuan ile böyle bir sıkıntı yaşamadım.
 • Saçları yumuşatma ve parlaklık kazandırma konusunda vaat ettiği etkiyi gözlemleyemedim. Hatta saçlarımda hafif bir sertlik bile hissediyorum ancak saç maskesi ve 'organik hindistan cevizi yağı' kullanımı ile bu sorun da ortadan kalkıyor.

Tresan markası bende hep 'bitkisel' olduğuna dair bir izlenim bırakmıştır. İçeriğine bakınca keşke SLS olmasaydı diye düşünüyorum.

Tresan Biberiye Canlandırıcı Bakım Şampuanı 

Kısacası Tresan Biberiye Şampuanı ben sevdim, bittikten sonra tekrar alacağım bir şampuan oldu, ancak Isırgan Otlu şampuanlarını da yabana atmamak lazım zira o da oldukça başarılı!

Tresan Biberiye Canlandırıcı Bakım Şampuan'a Migros, Watsons, Gratis gibi pek çok yerden ulaşmanız mümkün, 500 ML'lik ürünün fiyatı ise 16-18 TL civarında.

3 yorum:

 1. Saçtaki etkisi mentollü şampuanlardaki gibi mi?

  YanıtlaSil
 2. cnm kepeğe karşı gerçekten çok etkili bi şampuan..

  YanıtlaSil
 3. kepeğe ve yağlanmaya karşı etkili ayrıca cidden çok güzel hacim veriyor fakat saç dökülmesini engellemedi.

  YanıtlaSil

Yorum yazdığınız için teşekkürler! Lütfen yorumlarınıza link eklemeyin, link eklenmiş yorumlar onaylanmayacaktır.