15 Eylül 2015 Salı

Vanilya Club Eylül 2015 Kutusu

Geçtiğimiz günlerde elime geçen, Eylül ayı Vanilya Club kutusunu açar açmaz karşıma bol miktarda renkli kozmetik çıktı. Bu ay daha önce bana hiç gönderilmeyen Lash Foods markasının yanı sıra, önceki kutularda karşıma çıkan Boots Botanics, Marrakesh ve Ofra gibi markalar da yer alıyor.

Vanilya Club Eylül 2015 Kutusu

Eylül 2015 kutusundan çıkan ürünleri tek tek inceleyelim;

Boots markasının Botanics tekli göz farı ve maskarası daha önceki kutularda da karşıma çıkmıştı, hatta birebir aynı renkler ile! Elimde çok fazla far bulunduğu için bu tekli farları genelde açmadan hediye etmeyi tercih ediyorum, muhtemelen yine öyle yaparım.

Kutumdan çıkan, rengine bayıldığım ancak üzerinde marka yazmayan bir dudak kalemi var. Vanilya Club'ın sitesinden araştırdığım kadarıyla Ofra markasına ait. Rengin adı 'mauve' ve elimde denediğim kadarıyla yumuşak bir yapıya ve çok güzel bir renge sahip. (Fiyatı 27 TL)

Bana göre bu ayın en güzel ürünü yine Ofra markasına ait olan allık. Kutumdan çıkan renk Winter Rose Glow, adından da ima edildiği üzere soğuk havalarda yanaklara sıcak bir renk katmak içi ideal. Denediğim kadarıyla yumuşacık bir yapısı var, tozutmaya meyilli ancak güzel renk veriyor. Bu arada Ofra Amerikan menşeli bir marka ve bildiğim kadarıyla ürünlerine Türkiye'de sadece Vanilya Club sitesinden ulaşılabiliyor.

Vanilya Club Eylül 2015 Kutusu

Kahverengi Alessandro marka oje ise çok önceden bir kutuda daha karşıma çıkmıştı, o ojeyi hediye etmiştim, bu sefer kullanacağım muhtemelen! Hem kahverengi sonbahar ve kış için ideal bir renk olacaktır.

Son olarak Lash Food markasının eyelinerı çıktı. Bu ürünün dikkat çeken özelliklerinden biri de kirpikleri beslemeyi vaat ediyor olması. Şu anda Vanilya Club'ın sitesinde indirimli fiyatı 25 TL.

Yukarıda saydığım bu tam boy ürünlerin yanı sıra 2 adet de deneme boyu ürün çıktı, bunlar;

Wella SP şampuan - ki bu ürün de daha önce bana çıkmıştı. Tatile çıkarken seyahat boyu şampuanlar oldukça işime yarıyor, Vanilya Club sayesinde elimde fazlaca birikmişlerdi, neyseki bir kaçını geçtiğimiz ay kullanıp bitirdim.

Marrakesh Oil ise zaten tam boyunu severek kullandığım bir ürün.

Kısacası bu ayki kutu renkli kozmetik ağırlıklı olması, tam 6 adet tam boy ürün içermesi ile oldukça başarılıydı ancak tabii ki insan yeni markaları daha sık görmek istiyor. Aynı ürünlerin tekrar tekrar çıkması hoş olmuyor, bence bu sorun çözülse Vanilya Club ciddi gelişmeler gösterme potansiyeline sahip.

3 yorum:

  1. çok fazla duymadığımız markalarla tanışmak çok iyi bence:)

    YanıtlaSil
  2. allık ve kalemin rengi çok güzel uzun zamandır ilk defa kutulardan bir şey beğendim..

    YanıtlaSil
  3. Aynı marka ürünleri geçtim birerbir aynı ürünleri göndermeleri hoş olmamış bence . öte yandan bu ay dolu dolu ürün gelmiş olması da güzel:)

    YanıtlaSil

Yorum yazdığınız için teşekkürler! Lütfen yorumlarınıza link eklemeyin, link eklenmiş yorumlar onaylanmayacaktır.