5 Aralık 2015 Cumartesi

Pantene Saç Dökülmesine Karşı Şampuan ve Saç Kremi Yorumları

Pantene Saç Dökülmesine Karşı Şampuan ve Saç Kremi tam ihtiyacım olan bir dönemde karşıma çıktı, ben de bu ikiliyi bir süre kullandıktan sonra sizinle yorumlarımı paylaşmak istedim.

İstisnasız her sonbahar mevsimine geçişte saçlarım dökülmeye başlar, bu yıl ekstra vitamin vs alarak durumu kurtarmaya çalışsam da dökülmeyi tamamen kesemedim, hal böyle iken bu şampuanın vaatlerini yerine getirip getirmeyeceğini benim için merak konusu oldu.

Pantene Saç Dökülmesine Karşı Şampuan ve Saç Kremi

Pantene Saç Dökülmesine Karşı Şampuan içeriğinde bulunan Pantene Pro-V formülü ile zayıf saç tellerini güçlendirmeyi ve koparak dökülmeleri %97'ye kadar durdurmayı vaat ediyor. 

Pantene Saç Dökülmesine Karşı Şampuan hakkında yorumlarım şu şekilde;
 • Daha önceden de Pantene markasının farklı şampuanlarını denememiştim, Pantene Saç Dökülmesine Karşı Şampuan da yapı olarak diğerleri ile hemen hemen aynı; Kremsi ve yoğun. 
 • Köpürmesi ve saçlara verdiği temizlik hissi güzel, saçlarımı yıkarken temizlediğini ve arındırdığını hissediyorum, ancak ikinci günden itibaren saçlarımı ağırlaştırıyor. (Bu da kremsi yapıdaki şampuanların hemen hemen hepsinde yaşadığım bir sorun.)  Zaten saçlarımı bir gün ara ile yıkadığım için bunu da çok dert etmiyorum açıkcası.
 • Saçlarımı yumuşacık yapıyor, hatta ertesi gün bile saçlarım yumuşaklığını koruyor.
 • Hoş bir kokusu var, tıpkı verdiği yumuşaklık gibi, kokusunu da ertesi gün saçlarımda hissedebiliyorum.
 • En büyük vaadi olan koparak dökülmelere karşı etkili olma konusuna gelecek olursak; Çok büyük mucizeler yaratmıyor ancak yine de bu konuda biraz gelişme fark ettim. Kısacası saçlarım eskisi kadar çok dökülmüyor, ama dökülme bir anda bu şampuan ile birlikte kesilmedi, dolayısıyla biraz da kendi kendine azalmış olabilir.
Pantene Saç Dökülmesine Karşı Saç Kremi ise klasik bir saç kreminin vaatlerini yerine getiriyor, saçları anında yumuşatıyor, kolay açılmasını sağlıyor.

Saçları güzel nemlendiriyor ve kırıkların oluşumunu önlüyor, bu anlamda saçları koparak dökülmelere karşı biraz daha güçlü hale getiriyor olması mantıklı.

Pantene Saç Dökülmesine Karşı Şampuan ve Saç Kre

Pantene'in Saç Dökülmelerine karşı serisi hakkında yorumlarım bu şekilde, bence şans vermeye değebilir ama özellikle dökülmelere karşı çok büyük bir mucize yaratacak şeklinde bir beklentiye girmemekte fayda var. Pantene ürünlerine Watsons mağazalarından ulaşabilirsiniz, yukarıdaki fotoğrafta yer alan Keratin ve Onarıcı E Vitaminli Saç Bakım Yağının yazısı da ayrıca gelecek.

5 yorum:

 1. Henüz hiç kullanmadım pantene ürünlerini. Saç bakım yağını merak ettim :)

  YanıtlaSil
 2. Pantane saç dökülmesi için olanı kullandım 😢😨 çok kötü saçlarım avuç avuç döküldü banyoda ya bi de %97 diyorsunuz utanmıyor musunuz insanları kandırmayın lütfen

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Onu diyen ben değilim, yazıyı dikkatli okursanız açık açık ürünün vaadi olduğu yazıyor zaten. Bu ürün sizin için işe yaramamış olabilir, ancak kullanıp memnun kalanlar da olabilir. Kandırma, utanma gibi sözcükleri ortaya atmadan önce yazılanları dikkatlice ve 'anlayarak' okumanızı dilerim.

   Sil
 3. ürün inanılmaz güzel kardeşimle ikimiz inanamadk 1 ay birbirmzden habersiz kulladk ve saçlarımız hiç dökülmüyo diye tesadüfen konuştk ama suan pyasada aynısı yok bulamıyoruz kesnlkle süper ürün

  YanıtlaSil
 4. mükemmel bi şampuan ama suan piyasada yok

  YanıtlaSil

Yorum yazdığınız için teşekkürler! Lütfen yorumlarınıza link eklemeyin, link eklenmiş yorumlar onaylanmayacaktır.