14 Temmuz 2017 Cuma

Golden Rose Velvet Matte Ruj No 16

Golden Rose Velvet Matte rujları ne kadar sevdiğimi sık sık dile getiriyorum bugün blogda serinin en çok beğenilen rengi olan 16 numaraya yer vermek istedim.

Golden Rose Velvet Matte Ruj No 16

Golden Rose Velvet Matte rujların hem renk seçeneklerini, hem de yapılarını oldukça başarılı buluyorum, dudakları kurutmayan, rahat sürülebilen bu rujların yeni çıkan renkler ile birlikte şu anda toplam 39 rengi bulunuyor. Hatta Golden Rose bu rujların mini versiyonlarını da satışa sundu (ki yanlış bilmiyorsam mini versiyonlarının sadece 12 kullanımlık ömürleri var, fiyatları da 2.50 TL merak ettiğiniz bir rengin tam boyunu almadan önce nasıl duracağını görmek için mantıklı bir seçenek 😀 )

Blogumda yer alan diğer Golden Rose Velvet Matte rujların yazılarını aşağıdan okuyabilirsiniz;

Golden Rose Velvet Matte Ruj 02
Golden Rose Velvet Matte Ruj 12
Golden Rose Velvet Matte Ruj 03 ve 18


Bu seri hakkında tek eleştirim ambalajına olacak, bence bu kadar popüler olmuş ve sevilmiş bir serinin biraz daha şık bir ambalajı olabilir, bir süre sonra üzerindeki yazıların silinmesi de sinir bozucu oluyor 😐

Golden Rose Velvet Matte Ruj No 16

Neyse bu kadar genel bilgiden sonra konumuz olan Golden Rose Velvet Matte 16 numaraya dönelim; Öncelikle bu rengi tanımlamakta güçlük çektiğimi söylemeliyim, dudaklarımda biraz daha gül kurusu alt tonlu bir kahverengi olarak duruyor ancak elimde denediğimde daha sıcak alt tonlu olduğunu görüyorum; rengi tanımlarken 'kiremit rengi', 'turuncu alt tonlu kahve' vs diyenleri de gördüm. Bir de bildiğim kadarıyla bu ruj ilk çıktığında farklı bir renge sahipti, daha sonra üretilen rujlarda renginin değiştiğini söyleyenler var, hatta eski seri - yeni seri şeklinde instagramda swatchlarını paylaşanlar bile vardı.

Kısacası duruşu (her rujda olduğu gibi) dudak rengine göre değişebiliyor bu nedenle mağazada deneyerek alın veya önce mini boyunu alın, beğenirseniz büyük boyunu alırsınız. 


Golden Rose Velvet Matte Ruj No 16

Her ten rengine yakışacak, günlük kullanım için oldukça uygun bir renk olduğunu düşünüyorum.

Ben bu ruju en çok Golden Rose markasının Dream Lips 504 numaralı dudak kalemi ile kullanmayı seviyorum, bu arada eğer denemediyseniz Golden Rose Dream Lips dudak kalemlerini de tavsiye ediyorum, yapı olarak gayet başarılılar bence.


Golden Rose Velvet Matte Ruj No 16

Golden Rose Velvet Matte Rujların fiyatları yaklaşık 22 TL ancak indirim bekleyip almanızı tavsiye ederim, Golden Rose mağazalarından, Gratis mağazalarından, cosmetica'dan bu ruja ve diğer renk seçeneklerine ulaşabilirsiniz.


4 yorum:

  1. Bu en güzel renklerden biri sanırım tam bir joker bence çok yakışmış bende daha koyu duruyor 😉

    YanıtlaSil
  2. Oha çok güzel olmuşsun daha pahalı rujlar gibi görünüyor

    YanıtlaSil

Yorum yazdığınız için teşekkürler! Lütfen yorumlarınıza link eklemeyin, link eklenmiş yorumlar onaylanmayacaktır.